ABANT-YEDİGÖLLER- AĞVA –ŞİLE –POLENEZKÖY-HOBBIT EVLERİ 2GÜN-1GECE

ABANT-YEDİGÖLLER- AĞVA –ŞİLE –POLENEZKÖY-HOBBIT EVLERİ 2GÜN-1GECE

  • Turun Kodu 1
  • Tur Tarihi: program detaylarında belirtilen tarihler
  • Para Birimi: 3999
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 3.999,00

 

ABANT-YEDİGÖLLER- AĞVA –ŞİLE–POLENEZKÖY-HOBBIT EVLERİ

2 GÜN -1 GECE

TUR TARİHLERİMİZ:


TUR TARİHLERİMİZ:


17-19MAYIS 2024

24-26MAYIS 2024

7-9 HAZİRAN 2024

17-19 HAZİRAN 2024 (KURBAN BAYRAMI 2, GÜN ÇIKIŞLI)

 28-30 HAZİRAN 2024

13-15 EYLÜL 2024

27-29 EYLÜL 2024

4-6 EKİM 2024

11-13 EKİM 2024

 25-27 EKİM 2024

1-3 KASIM 2024 

15-17KASIM 2024


 

 

MANİSA / BOLU : akşam  22.00’DE beyazfil önünde buluşma ve aracımıza yerleşme ve  Balıkesir, Susurluk, Bursa, İzmit üzerinden kısa molalar eşliğinde yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Rüyalarınız ile başbaşa bir gece yolculuğu…

1.GÜN: YEDİGÖLLER-ABANT GÖLÜ: Sabah erken saatlerde Bolu’ya doğru yol alırken, (ekstra) sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra; minibüsler eşliğinde Yedigöller’e doğru yola çıkıyoruz. Büyük Göl, Küçük Göl, Derin Göl, Serin Göl, Nazlı Göl, Sazlı Göl ve İnce Göl isimli birbirinden harika yedi gölden oluşan, Yedi Göller’de öğle yemeği (ekstra) molamızı burada alıyoruz. Bu doğa harikası yerde geçireceğimiz keyifli saatler sonrasında minibüsler ile iniyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze yerleşerek Çam ve köknar ağaçlarının baskın olduğu bir Tabiat Parkı içinde, yaklaşık 1350 metre yükseklikte ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölü olarak bilinen Abant Gölü’ne gidiyoruz. Yürüyüş yapıp, imkân dâhilinde köylü tezgâhlarından alışveriş yapma şansı buluyoruz.ABANT GÖLÜNÜ’DE ZİYARET ETTİKTEN SONRA REHBERİMİZ EŞLİĞİNDE DOĞAL YAŞAM PARKINDA  BULUNAN  HOBBİT EVLERİNİ ZİYARET EDİYORUZ VERİLEN  SERBEST ZAMAN SONRASI  ARACIMIZA YERLEŞİP OTELİMİZE DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ. OTELİMİZE YERLEŞME. AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEME OTELİMİZDE.

2.GÜN:AĞVA-ŞİLE-POLENEZKÖY : Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp İSTANBUL’A HAREKET EDİYORUZ. YOLDA vereceğimiz molaların ardından  Ağva’ya ulaşıyoruz. Latince’de “iki dere arasında kurulmuş köy” anlamına gelen Ağva, Karadeniz’e dökülen Yeşilçay ve Göksu dereleri arasında kurulmuş, İstanbul’un güzel ilçelerinden biri olan Şile‘ye bağlı bir beldedir. Kahvaltımızın ardından; Göksu Deresi’ nde keyifli tekne turumuzu yapıyor ve ardından Ağva’dan ayrılarak, Şile 'ye hareket ediyoruz. Şile merkezde aldığımız serbest zamanın ardından Türkiye’nin en büyük, Dünya’nın ikinci büyük deniz feneri olan Şile Deniz Feneri’ni görüyor ve fotoğraflarını çekiyoruz. Liman'da vereceğimiz öğle yemeği çay ve kahve molası sonrasında, Şile Kalesi ’ni ve meşhur Şile falezlerini de fotoğrafladıktan sonra Şile’den ayrılıyoruz. Ardından;  POLENEZ KÖYe hareket ediyoruz Polenezköy Kültür Evini sonrasında Atatürk Evi, Zoşa Teyzenin Evi, Meryem Ana Kilisesi panoramik gezerek devam ediyoruz. Gezimiz sonrası yürüyüş yapmak isteyen misafirlerimiz için Polenezköy yürüyüş parkurunda serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz doğal güzellikteki parkurda yürüyüş yapabilir dileyen misafirlerimiz ise Polonyalıların yaptığı ağaç oymacılık eserlerinin bulunduğu parkta fotoğraf çekilip dinlenebilirler.Muhteşem bir günün sonunda bir başka magnesiatour gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüks otobüs ile ulaşım

4*Hotelde 1 gece konaklama

Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

Magnesiatour  Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

Seyahat Sigortası

 

 

Gezi ücreti 3999tl

 

 

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Yedigöller minibüs ücretleri

 

 

TURLA İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER :

MAGNESİA TURİZM  hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Sayı 17 kişiden az olduğu takdirde turu iptal edilebilir.. araçlarımız 17-30-46-54 lükdür. Verilen kaporalar acenta turu iptal etmediği sürece geri iade yapılmaz…

Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hava, Yol, Gidilen bölgede varsa bir sıkıntı, Vb. durumlardan dolayı Rehber uygun gördüğü takdirde programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tura katılım sağlayan tüm misafirlerimiz bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir. Tur esnasında hiçbir şekilde değiştirilemez. Kura çekimi, günlük değişmeli koltuk uygulaması bizde yoktur.