KAZDAĞLARI  - CUNDA - ŞEYTAN SOFRASI

KAZDAĞLARI - CUNDA - ŞEYTAN SOFRASI

  • Turun Kodu 1254
  • Tur Tarihi: SEZON BOYUNCA HER CUMARTESİ VE PAZAR
  • Para Birimi: 850
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 850,00

 

 

 

KAZDAĞLARI HASANBOĞULDU-SÜTÜVEN ŞELALESİ AYVALIK CUNDA ADASI - ŞEYTAN SOFRASI

Sabah 08:30 DA İLK OLARAK beyazfil sonrasında  ulupark , cafesera, çakra ,avm , 5 mmigros , şelale plaza ,23 nisan ilköğretim okulu ve muradiye tren istasyonu yol ışıklarından durakları  önünden  misafirlerimizi alıyoruz. Özel otobüsümüze yerleşip ve KAZDAĞLARI’na hareket ediyoruz. Yolda alacağımız serbest molamızı herhangi bir tesiste verdikten sonra Ege Bölgesi ile Marmara Bölgesini birbirinden ayıran, antik çağlarda "İda Dağı" olarak anılan Kaz Dağı, Biga yarımadasının en yüksek kütlesine doğru yola çıkmak için bizleri bekleyen tur paketi fiyatına dahil olan bizleri bekleyen  minibüslere biniyoruz  İlk durağımız Kazdağı Milli Parkı içinde yer alan Hasanboğuldu... Filmlere konu olan efsanlerden Hasan ile Emine’nin hüzünlü aşk hikayesini rehberimizden dinliyor, Sütüven Şelalesine geçiyoruz. Hasan Boğuldu ve Sütüven Şelalesini gezdikten sonra mola  veriyoruz. Verilen mola sonrası tekrar minibüslerle aşağıya inip bizleri bekleyen otobüsümüze yerleşip AYVALIK CUNDA ‘YA doğru ilerliyoruz. Öğle yemeğimizi Cunda’da serbest bir şekilde alıyoruz.(ekstra). Cunda ‘ da rehberimizin  verdiği serbest zamanda yemek yiyebilir ,araba müzesini gezebilir adada fotoğraflar çekilerek anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Verilen serbest zaman sonraıs  akabinde otobüsümüze yerleşiyor ve ŞEYTAN SOFRASINA DOĞRU YOL ALIYORUZ.. orada rehberimizin anlatımı ve gün batımını izledikten aracımıza yerleşip Manisa ya hareket ediyoruuz. Yolda vereceğimiz molalarımız sonrasında MANİSA ‘YA ulaşıyoruz. Siz değerli  misafirlerimizi bir dahaki Magnesiatour organizasyonun da görüşmek üzere beyazfil ulupark cafesera çakra avm 5 mmigros, 23 nisan ilköğretim okulu ve muradiye tren istasyonu yol ışıklarından  duraklarına bırakarak  vedalaşıyoruz.

 Bir başka MAGNESİATOUR  organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

GEZİ ÜCRETİ : 850TL

 

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER : LÜX ULAŞIM HİZMETLERİ / MİLLİ PARK MİNİBÜS ÜCRETLERİ/ PROGRAMDA BELİRTİLEN GEZİLER / /PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ/ TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI / MAGNESİA TOUR REFAKATİ…

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER : MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ /  TÜM ÖĞÜN /  EXTRA HARCAMALAR…

 

 

TURLA İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER :

 

MAGNESİA TURİZM  hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Sayı 17 kişiden az olduğu takdirde turu iptal edilebilir.. araçlarımız 17-30-46-54 lükdür. Verilen kaporalar acenta turu iptal etmediği sürece geri iade yapılmaz…

Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hava, Yol, Gidilen bölgede varsa bir sıkıntı, Vb. durumlardan dolayı Rehber uygun gördüğü takdirde programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tura katılım sağlayan tüm misafirlerimiz bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir. Tur esnasında hiçbir şekilde değiştirilemez. Kura çekimi, günlük değişmeli koltuk uygulaması bizde yoktur.